Co sprawia, że nasze krówki reklamowe są pyszne? 

Już od dwóch pokoleń specjalizujemy się w produkcji pysznych krówek reklamowych. Tworzymy je z pasją, według tradycyjnej receptury. Jednym z sekretów wyjątkowego smaku naszych krówek z nadrukiem, jest stosowanie pysznego masła. Tradycyjna receptura, bogate doświadczenie, pozyskane od poprzedników i wysoka jakość usług, pozwalają dostarczać naszym odbiorcom, niepowtarzalnie smaczne krówki firmowe, w oryginalnym opakowaniu. 

 

 

 

 

 

 

 

Nasze krówki reklamowe z nadrukiem czy logo, mogą być świetną propozycją promocji firmy podczas imprez okolicznościowych, konferencji, eventów. Ich wysoka jakość, logo umieszczone na etykiecie lub dowolna grafika, mogą być elementem kampanii reklamowej. Gwarantujemy precyzję wykonania i idealne odwzorowanie kolorów. Dysponujemy własną drukarnią, dzięki temu nadzorujemy cały proces tworzenia projektu, począwszy od projektu aż do wysyłki. Biorąc pod uwagę wieloletnie doświadczenie, zarówno w promocji jak i dystrybucji produktów reklamowych, możemy zaoferować naszym Klientom najlepsze ceny w kraju, a także korzystne warunki współpracy. Każde zamówienie traktujemy indywidualnie, gwarantując realizację potrzeb naszych Klientów.

 

 

 

 

Zamówienia realizujemy w krótkim czasie, nieosiągalnym dla innych firm, dzięki wdrożeniu innowacyjnych procedur organizacyjnych. Nasz zespół czuwa nad procesem zamówienia, od momentu przygotowania wyceny, aż do momentu dostawy krówek z logo do Klienta.

Priorytetem jest dla nas najwyższa jakość oferowanych słodyczy, a przede wszystkim satysfakcja i zadowolenie naszych Klientów. Oferujemy profesjonalną obsługę na każdym etapie zamówienia, przy jednoczesnym zachowaniu najniższych cen, które gwarantujemy.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji w godzinach 8:00 - 20:00, od poniedziałku do piątku. W weekendy  chętnie odpowiemy na Państwa pytania drogą mailową.  

Tradycyjne krówki
Projekt etykiety gratis
Realizacja projektu