Slodkastrona.eu

email: biuro@slodkastrona.eu

tel: 781 254 356

ul. Słowackiego 55
60-521 Poznań

NIP: 647-246-39-28

Slodkastrona.eu

email: biuro@slodkastrona.eu

tel: 575 818 408

ul. Kurkowa 14
50-210 Wrocław 

NIP: 647-246-39-28

Projekt etykiety

GRATIS!

       Świat   słodyczy 

reklamowych

Co sprawia, że nasze krówki reklamowe są najlepsze? 

Już od dwóch pokoleń specjalizujemy się w produkcji pysznych krówek reklamowych. Tworzymy je z pasją, według tradycyjnej receptury. Jednym z sekretów wyjątkowego smaku naszych krówek z nadrukiem, jest stosowanie pysznego masła, zamiast margaryny. Tradycyjna receptura, bogate doświadczenie, pozyskane od poprzedników i wysoka jakość usług, pozwalają dostarczać naszym odbiorcom, niepowtarzalnie smaczne krówki firmowe, w oryginalnym opakowaniu. 

 

Nasze krówki reklamowe z nadrukiem czy logo, mogą być świetną propozycją promocji firmy podczas imprez okolicznościowych, konferencji, eventów. Ich wysoka jakość, logo umieszczone na etykiecie lub dowolna grafika, mogą być elementem kampanii reklamowej. Gwarantujemy precyzję wykonania i idealne odwzorowanie kolorów.

Biorąc pod uwagę wieloletnie doświadczenie, zarówno w promocji jak i dystrybucji produktów reklamowych, możemy zaoferować naszym Klientom najlepsze ceny w kraju, a także korzystne warunki współpracy. Każde zamówienie traktujemy indywidualnie, gwarantując realizację potrzeb naszych Klientów.

Zamówienia realizujemy w szybkim czasie, nieosiągalnym dla innych, dzięki wdrożeniu innowacyjnych procedur organizacyjnych. Nasz zespół czuwa nad procesem zamówienia, od momentu przygotowania wyceny, aż do momentu dostawy krówek z logo do Klienta.

Priorytetem jest dla nas najwyższa jakość oferowanych słodyczy, a przede wszystkim satysfakcja i zadowolenie naszych Klientów. Oferujemy profesjonalną obsługę na każdym etapie zamówienia, przy jednoczesnym zachowaniu najniższych cen, które gwarantujemy.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji w godzinach 8:00 - 18:00, od poniedziałku do piątku. W weekendy, chętnie odpowiemy na Państwa pytania drogą mailową.