Informacje o produkcie - krówki reklamowe

Drukarnia realizacja realizacja

Nasze realizacje:

Zawsze uważnie wsłuchujemy się w oczekiwania naszych klientów. Krówki reklamowe produkujemy na indywidualne zamówienie, dzięki czemu jesteśmy w stanie zapewnić spersonalizowane opakowania i długi okres przydatności do spożycia, który liczy sześć miesięcy. Krówki z logo są bardzo uniwersalnym gadżetem reklamowym, można wykorzystywać je w rozmaitych sytuacjach i zawsze cieszą się dużą popularnością. Konsystencja świeżych cukierków jest ciągnąca i niemal rozpływa się w ustach.

 

Z czasem cukier zaczyna się krystalizować, a zewnętrzna otoczka bardziej kruszeje. Bogaty smak wynika z tradycyjnej produkcji. Nie stosujemy konserwantów i stawiamy na mleczny aromat. W naszej recepturze znajduje się między innymi śmietana, masło i sól.

Słodycze doskonale sprawdzają się jako prezent do zamówień w sklepach internetowych. Ich wykorzystanie zależy jednak wyłącznie od wyobraźni klienta. Idealnym tego przykładem są krówki weselne, przygotowywane specjalnie na cześć Pary Młodej i świętujących gości. W cenie zamówienia uwzględniliśmy indywidualny projekt etykiety. Nasi pracownicy chętnie doradzą i pomogą dostosować produkt do oczekiwań. Wystarczy nawiązać kontakt i opowiedzieć o swoich potrzebach. Na podstawie projektu wykonywane są unikalne cukierki z etykietą i ochronną podkładką parafinową. 

Każda krówka to indywidualny projekt. Współpracujemy z przedsiębiorcami z różnych branż i szczególną uwagę zwracamy na dopasowanie opakowań do charakterystyki i identyfikacji wizualnej marki. Etykieta z logo, hasło reklamowe, a może nadruk daty ślubu i imiona Pary Młodej na uroczystości weselne? Możliwości jest bardzo wiele. Produkujemy małe i duże ilości krówek, od 5 do 150 kilogramów, w cenie od 17,99 do 21,59 złotych za kilogram. Przyjmujemy również większe zlecenia. W celu wyceny i ustalenia szczegółów warto skonsultować się z przedstawicielami firmy. Zachęcamy również do obejrzenia dotychczasowych realizacji, które potwierdzają jakość naszej pracy. Zamówienia realizujemy sprawnie, w najszybszym możliwym terminie.

​​​1. Jeden kilogram krówek z nadrukiem, to od 74 do 77 sztuk cukierków. Waga jednego cukierka oscyluje pomiędzy 14 g - 15 g.

2. Świeża krówka ma konsystencję ciągnącą w całej swej objętości. Jednak z upływem czasu zaczyna kruszeć od zewnątrz, na skutek krystalizacji cukru.

3. Wszystkie krówki firmowe produkujemy na konkretne zamówienie Klienta. Okres ich przydatności do spożycia, to sześć miesięcy.

4. Nasze krówki produkujemy w tradycyjny sposób, bez dodatku konserwantów. W skład naszych krówekz logo, wchodzą: cukier syrop glukozowy, mleko w proszku pełne 12,3%, śmietana, masło, aromaty, sól. 

5. Produkujemy krówki o mlecznym smaku.

6. Krówki reklamowe można zamówić u nas w następujących cenach:

 5 kg -    9 kg = 21,59 zł netto/kg


10 kg -   24 kg = 20,99 zł netto/kg


25 kg - 49 kg = 18,99 zł netto/kg


50 kg - 150 kg = 17,99 zł netto/kg

Powyżej 150 kg = wycena indywidualna

7. W tej cenie otrzymają Państwo: indywidualny projekt etykiety, indywidualną etykietę, podkładkę parafinową (ochronną), a przede wszystkim oryginalne pyszne krówki z logo.

8. Krówka express skład: cukier, syrop glukozowy, mleko w proszku pełne (7%), mleko w proszku odłuszczone (7%), tłuszcz rośliny, aromat. Krówka pakowana w podkładkę aluminiową oraz etykietę. 

Krówki reklamowe realizacja dla restauracji u Szwagra
Realizacja krówki reklamowe matematyka
Studio metamorfozy krówki reklamowe
Krówki weselne realizacja
Krówki reklamowe myagi

Specyfikacja oferty

Realizacja krówki reklamowe Nest Bank
Krówki urodzionwe realizacja