KRÓWKI ŚLUBNE I WESELNE

- slodkastrona.eu

Ceremonia ślubna i wesele to wyjątkowe momenty w życiu każdej pary. Oto nadchodzi dzień oficjalnego zawarcia związku, a zaraz potem wspólnej radości i świętowania. Żeby uczcić te chwile, warto zdecydować się na spersonalizowane krówki ślubne. Taka niewielka, ale niezwykle urocza pamiątka przypomni o tym niezwykłym dniu.

Takie słodkości mogą zostać użyte nie tylko jako pamiątka, ale też w ramach podziękowania dla gości w zamian za ich obecność na uroczystości. Ten miły gest na pewno zostanie doceniony. Łakocie można zaserwować gościom również w trakcie imprezy. Krówki weselne umilą także świeżo upieczonej parze ich miesiąc miodowy.

Oferujemy słodycze produkowane według tradycyjnej receptury, czyli z użyciem prawdziwego masła, dobrej jakości mleka i cukru. W ich składzie nie ma żadnych zbędnych dodatków. Dzięki temu każda krówka przypomina przysmak, który pamiętasz z dzieciństwa. Projekt opakowania słodyczy ślubnych każdy nasz klient otrzymuje w gratisie! Jako ozdobę tych weselnych klienci wybierają najczęściej napis złożony z daty ślubu oraz imion pary. Przykładowe realizacje znajdziesz na naszej stronie. Już teraz zdecyduj się na przysmak, który uświetni Waszą uroczystość i będzie stanowił jej słodką pamiątkę.

Dlaczego warto zdecydować się na słodycze weselne?

Wspaniały smak i dopasowany wygląd

Slodkastrona.eu

email: biuro@slodkastrona.eu

tel: 575 818 408

ul. Kurkowa 14
50-210 Wrocław 

NIP: 647-246-39-28

Krówki w abonamencie

Slodkastrona.eu

email: biuro@slodkastrona.eu

tel: 781 254 356

ul. Słowackiego 55
60-521 Poznań

NIP: 647-246-39-28