BLOG s. 2  SLODKASTRONA.EU 

Słodycze skuteczną reklamą

słodycze reklamowe

Nasze kolejne zamówienie w celofanie - dla międzynarodowej firmy "My agi". Tak zapakowany produkt może być doskonałym prezentem dla klientów. Przypominamy, że w opakowaniu mieści się 5 krówek.

Zespół: SlodkaStrona.eu 

28.10.2019 r. 

Krówki w celofanie

Krówki reklamowe w celofanie

Przedsiębiorcy, chcąc stworzyć silny biznes, muszą oprzeć go na brandingu – czyli budowaniu świadomości marki. Ważnym elementem przy tworzeniu wizerunku firmy jest system identyfikacji wizualnej. Gadżety firmowe mogą przybierać przeróżną postać – od materiałów biurowych po … słodycze! Profesjonalnie wykonany projekt, wysokiej jakości druk i przede wszystkim dobry produkt to elementy składowe idealnych słodyczy reklamowych. Gdy przychodzimy do fryzjera i widzimy na stoliku w poczekalni czekoladki z logiem zakładu, od razu przychodzi nam na myśl, że dba się tutaj o klienta. Nawet tak drobny upominek, może spowodować u nas bardzo dobre wrażenie i sprawi że pojawimy się tutaj kolejny raz. Wachlarz branż

w biznesie, który sięga po słodycze reklamowe jest bardzo szeroki: od ogromnych sieci hoteli do małych, rodzinnych przedsiębiorstw.
 

Gdzie możemy spotkać słodycze reklamowe? W poczekalniach, na eventach, targach czy jako drobny upominek dołączony do paczki. Każda droga jest dobra, bo prowadzi do zdobycia klienta . Decydując się na promocję firmy, i zamówienie słodyczy reklamowych, najważniejsze jest wybranie produktu dobrej jakości. Nie ma nic gorszego, jak rozczarowany klient. A przecież produkty reklamowe mają zachęcić do korzystania z usług, a nie działać wręcz odwrotnie.

Zespół: SlodkaStrona.eu 

04.11.2019 r. 

Rozpoczynamy bloga :) 

Nowy produkt - michałki reklamowe

Michałki original reklamowe

Mamy przyjemność przedstawić nowy produkt w naszej ofercie, michałki reklamowe. Słodycze znane i cenione od pokoleń są już dostępne w wersji reklamowej z Państwa logiem. 

Czas realizacji zamówienia to tylko 5 dni roboczych.

Nie pobieramy żadnych dodatkowych opłat tj. opłaty za przygotowanie, projekt czy matrycę. 

Zapraszamy do kontaktu w celu zapoznania się ze szczegółami. Bezpłatnie przygotujemy wycenę i udzielimy wszelkich niezbędnych informacji. 

Zespół: SlodkaStrona.eu 

06.10.2019 r. 

Krówki realizacja - studio metamorfoza

Przedstawiamy naszą nową realizację, przygotowaną dla salonu piękności studio metamorfozy. Jak widać krówki reklamowe mogą być przyciągającym uwagę nośnikiem reklamy. 

Zespół: SlodkaStrona.eu 

13.10.2019 r. 

Studio metamorfozy - krówki z logo

Krówki realizacje drukarnia miejska

Nasze słodycze goszczą prawie we wszystkich miastach w Polsce. Dotarły nawet na Mazury, a konkretnie do Ostródy.

Klienci "Drukarni Miejskiej" mogą częstować się krówkami

w oczekiwaniu na swoje wydruki. 

Zespół: SlodkaStrona.eu 

15.10.2019 r. 

Drukarnia miejska

1. Twórcą krówek, nazywanych także ciągutkami, był Feliks Pomorski. Produkcji tych cukierków nauczył się z Żytomierzu, od swojego wuja. W 1921 r. założył swoją działalność w Poznaniu i rozszerzył ją na dużą skalę, otwierając kilka siedzib.

2. Nazwa krówka, zagościła na dobre w Polsce, dzięki wymienionemu wyżej Feliksowi Pomorskiemu. Aby nazwa słodyczy przyjęła się w świadomości klientów, sprzedawano je w etykietach z wizerunkiem krowy.

3. Krówka znana jest także pod innymi nazwami: mordoklejka, ciągutka czy pomadka mleczna.

4. Masa krówkowa gości na polskich stołach, także w innej postaci, np. mazurka podczas Świąt Wielkanocnych.

5. Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi wpisało krówki na listę polskich produktów tradycyjnych.

6. Polska jest ósmym największym eksporterem słodyczy na świecie. Znaczny procent słodyczy eksportowanych stanowią wciąż produkty czekoladowe, ale rośnie coraz większy popyt na krówki, które znajdziemy w sklepach w Arabii Saudyjskiej czy w Iranie.

7. Na smak krówek ma wpływ temperatura oraz czas przechowywania. Cukierek świeżo po wyprodukowaniu jest ciągnący, z czasem w związku ze zjawiskiem krystalizacji zaczyna kruszeć.

8. Krówki uznawane są przez Polaków jako jeden z przysmaków dzieciństwa, i często są wymieniane jako smaki PRL-u, obok irysów czy legendarnej wuzetki.

9. W 1976 r. krówki pojawiły się na olimpiadzie w Montrealu.

10. W latach 70. za kilogram krówek w RFN należało zapłacić 12 marek.

Zespół: SlodkaStrona.eu 

21.10.2019 r. 

Krówki ciągutki
Zielona maszyna do pisania

10 FAKTÓW O KRÓWCE CIĄGUTCE

Ciągły rozwój firmy oraz chęć podzielania się naszymi małymi sukcesami, zachęcił nas do stworzenia bloga. Postaramy się systematycznie umieszczać ciekawe relacje z wydarzeń, w których braliśmy udział, a także prezentacje produktów, które już niebawem pojawią się w naszej ofercie. 

Zapraszamy do lektury i do zobaczenia w następnym wpisie :) 

Zespół: SlodkaStrona.eu 

29.09.2019 r.